Світлодіодна лампа GS77 H1 – це потужне та універсальне рішення для головного світла автомобіля. Завдяки сучасним світлодіодам 3570 CSP лампа забезпечує яскравість до 18000 люмен , що гарантує відмінну видимість навіть в умовах повної темряви.
Основні характеристики:
-
Тип цоколя: H1
-
Потужність: 70 Вт ±10%
-
Робоча напруга: 9-36V DC
-
Світловий потік: 18000 Лм
-
Температура кольору: 6500K (холодний білий)
-
Світлодіоди: 12 SMD 3570 CSP
-
Охолодження: активне охолодження
-
Матеріал корпусу: Авіаційний алюміній 6063, ефективно відводять тепло, що подовжує життя фарі
-
CANBUS: вбудована обманка
-
Захист: IP65 – захист від вологи та пилу, не бояться запотівання фар
-
Ресурс роботи: понад 50 000 годин
-
Комплектація: 2 лампи в наборі
Лампа GS77 H1 сумісна з легковими та вантажними авто (напруга від 9 до 36V). Вбудована обманка CANBUS запобігає помилкам на панелі приладів. Завдяки ефективній системі охолодження пристрій стабільно працює за будь-яких навантажень. Це відмінний вибір для тих, хто шукає надійне та яскраве світло в будь-яких умовах експлуатації.
Лампи GS77 за яскравістю не поступаються преміальним серіям Philips чи Osram, але пропонують кращу систему охолодження!
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H1 |
| Виробник | Global Solution |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 36 В, 9 В, 32 В, 30 В, 18 В, 10 В, 16 В |
| Колірна температура | 6500K |
| Функціональне призначення | Передні протитуманні ліхтарі , Денні ходові вогні, Ближнє світло, Дальнє світло, Протитуманні фари |
| Код запчастини | 90771 |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Колір світіння | Білий/синій |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Потужність | 70 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H1 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 2 500 ₴/комплект




